Hiszpania

HISZPANIA  -  WYPOCZYNEK  I  ZWIEDZANIE

BARCELONA –REJ STATKIEM – MONTSERRAT-CZARNA MADONNA

Program ramowy:

- wyjazd z Polski godz. wczesnoporanne. Przejazd przez Czech, Austrię, Włochy.  Okolice Padwy - zakwaterownie w hotelu tranzytowym, obiadokolacja, nocleg.

- śniadanie,  Przejazd do Hiszpanii, zakwaterowanie w hotelu w  Llorert de Mar, godziny wieczorne, obiadokolacja, nocleg.

- śniadanie , plażowanie, obiadokolacja, nocleg

- śniadanie  wycieczka do Barcelony - Sagrada Familia (z zewnątrz ), Parc Guell, wzgórze Montjuic z kompleksem olimpijskim i tarasami widokowymi,  Dzielnica Gotycka Barri Gotico, Plac Katalonski, Casa Battllo i Casa Mila, powrót do hotelu , obiadokolacja, nocleg.

śniadanie, plażowanie, wypoczynek, obiadokolacja, nocleg.

- śniadanie,  o godz. 12-ej obiad i wyjazd do  Montserrat - góry o stromych ścianach i strzelistych szczytach, gdzie na wysokości 1000 m n.p.m. wznosi się klasztor Benedyktynów a w nim cudowna figurka Czarnej Madonny. Przejazd na koncert Grających , Tańczących Fontann. Powrót do hotelu około godz. 24, nocleg.

- śniadanie, wypoczynek, plazowanie, obiadokolacja, nocleg.

- śniadanie, wypoczynek, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

- śniadanie,  wypoczynek, po południu rejs statkiem, Powrót,  obiadokolacja, nocleg.

- śniadanie , wypoczynek, plażowanie, obiadokolacja, nocleg. 

- śniadanie, przejazd do Polski,  zakwaterowanie w tranzytowym hotelu, obiadokolacja, nocleg

- śniadanie, przejazd do kraju. Przyjazd  w godzinach nocnych

 

Hotele  Havai i  Montevista ***należą do znanej hiszpańskiej sieci Evenia. Hotel Hawai ma 180 pokoi  a Montevista 240. Hotele sąsiadują ze sobą i znajdują sie w spokojniejszej części Lloret de Mar około 500 m od plaży., ca 700 - 800 m od centrum miasta. Vis a vis hotelu Hawai jest duży parking dla autokarów a także spory supermarket spożywczy. Hawai leży tuz przy ulicy prowadzącej w dół na plaże. Przy ulicy znajduję się również sklepiki i kafejki.Obydwa hotele przeszły gruntowną renowację w 2012 roku. Wszystkie pokoje zostały wtedy odnowione i wyposażone   w klimatyzacje , nowe funkcjonale i ładne meble, telewizor, sejf ( odplatany) dużą wbudowana szafę garderobę. Każdy pokój ma łazienkę z natryskiem , bidetem ,suszarka i zestawem kosmetyków, ręczników a także taras lub balkon z meblami tarasowymi. WI FI jest dostępne na dole przy recepcji oraz w hotelowej klubokawiarni. Każdy z hoteli ma ładą restaurację, duży pomieszczenie klubowe z barem , zewnętrzny basen z ogrodem , leżakami palmami . W hotelu Montevista jest siłownia dla gości obydwu obiektów. Mocna stroną obydwu hoteli jest wyśmienita kuchnia.                                                                                                                                                                                                                                          Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
WYŻYWIENIE
: HB -  śniadanie 07:30 – 10:00, obiadokolacja 18:30 – 21:30 w formie bufetu, wino i woda do obiadokolacji

 

 

Świadczenia zawarte w cenie:                                                                                                                                                                                                                                                                           * transport luksusowym autokarem ( wc, barek, video)

* 2 noclegi  tranzytowe(do Hiszpanii i na powrocie do Polski)  w  okolicach Padwy  ( 2 obiadokolacje , 2 śniadania)                                                                                           

* 9 noclegów w Hiszpanii, pokoje 2,3 os. z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją, TV, telefon, balkon

* wyżywienie:  9 śniadań-bufet; 9 obiadokolacji-bufet 

* wycieczki: Barcelona, Montserrat, rejs statkiem, opłata miejscowego przewodnika, koszt własny

* ubezpieczenie AXA –KL 10 000euro,NNW -2 000 EURO, bagaż -200 euro ( nie obejmuje chorób przewlekłych)

* opieka pilota

 Cena nie zawiera:

Opłaty wstępów do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, opłaty lokalnych przewodników, opłaty klimatycznej. Na ten cel prosimy przygotować 40 euro/os

 

Wycieczki fakultatywne płatne na miejscu będą realizowane przy min 45 os:

Wycieczka do Girony i Figueres Muzeum Salvatore Dali. W Gironie nazwanej Florencją Katalonii. Spacer po Starym Mieście otoczonym średniowiecznymi murami obronnymi; największa na świecie jednonawowa katedra. Cena 30 euro/os

Po południu rejs statkiem ze szklanym dnem  do  średniowiecznego miasteczka Tossa de Mar wzdłuż malowniczego Costa Brava, pełnego skalistych raf, jaskiń i urwisk. Cena 25 euro/os

Wycieczka do  Blanes-Lioret -  zwiedzanie, ogród botaniczne – z lokalnym przewodnikiem. Cena 28 euro/os

Wycieczka do Besalu- zwiedzanie z przewodnikiem średniowiecznego miasta. Cena 15 euro/os

 

Copyright © 2014 Biuro Turystyczne TON Sklep internetowy Quick.Cart
Logo TON