Riwiera Budwańska - Rafailovici

Czarnogóra - czyli Montenegro uzyskała swoją nazwę w XV wieku od Wenecjan, którzy zainspirowani byli kontrastem występującym pomiędzy pokrytym bujną roślinnością wybrzeżem adriatyckim a szarymi i posępnymi górami.

Hotele, Pensjonaty OBALA, miejscowość Rafailovici (Obala +, La Mer, Obala )  – to dwu i trzy gwiazdkowe hotele i pensjonaty, położone tuż przy mierzącej około 2 km becickiej plaży lub oddalone od niej od 50 - 100 metrów .

Hotele, Pensjonaty oferują przytulne 2, 3-osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją, TV Sat, balkonami i lodówką.

Wyżywienie: śniadanie – bufet, obiadokolacja – wybór z kilku menu. Posiłki serwowane są w Hotelu Obala położonym od 50- 150 metrów od miejsca zakwaterowania

Rafailovici - jest jedną z najatrakcyjniejszych turystycznie i przyrodniczo miejsc w Czarnogórze.

W przejrzystej wodzie odbija się bujna śródziemnomorska roślinność: gaje piniowe i oliwne, winorośl, drzewka figowe oraz strzeliste cyprysy. Rozwijające się centrum turystyczne przyciąga pięknymi piaszczystymi plażami, dobrze rozwiniętą infrastrukturą, niepowtarzalnym klimatem , licznymi hotelami, tawernami, dyskotekami czy uroczymi kafejkami.

Wycieczki:

Jezioro Szkoderskie- największe jezioro na Półwyspie Bałkańskim, położone na granicy Czarnogóry i Albanii. Na jeziorze znajdują się wyspy, na których mieszczą się zabytkowe monastery .Znaczną część czarnogórskiego fragmentu jeziora obejmuje Park Narodowy Jeziora Szkoderskiego o powierzchni 40 tys. ha.

ALBANIA - Wycieczka do sąsiedniej Albanii. Albania przez wiele lat była najbardziej nieznanym krajem w Europie. Zamknięta na świat dzięki byłemu dyktatorowi E. Hoxhy i znajdująca się na krańcach kontynentu republika zachowała niepowtarzalny jak na kosmopolityczną Europę klimat. Otwierająca się na świat Albania ukazuje się w tej chwili jako bardzo ciekawy kraj oraz obala wszelkie negatywne stereotypy narosłe wokół tego kraju przez dziesięciolecia.

Kotor, Zwiedzanie miasta, który z Perastem i wyspą Gospa od Skrpjele umieszczony jest na liście UNESCO. W Kotorze możliwość wejścia do słynnej katedry św Tripuna, gdzie znajdują się jego relikwia.

Cetinje, Budwy – przejazd słynnymi serpentynami do Negusi gdzie powstała dynastia Petrović -rządcy Czarnogóry. Przejazd do Cetinje byłej stolicy, możliwość zwiedzania pałacu króla Mikołaja ( wstęp własny). Przejazd do Budwy, spacer po pięknej starówce.

TerminIlość noclegówCena
     
     
     
     
     
     
     
     

Świadczenia zawarte w cenie:

 • transport autokarem - wc, barek, TV
 • 7 lub 9 noclegów – Hotele/Pensjonaty w Rafailovici, pokoje 2, 3 os. z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzacją,TV
 • wyżywienie – 7 /9 śniadań – bufet i 7/9 obiadokolacji – kilka menu do wyboru + lampka wina
 • wycieczka; Kotor, Prast, Budva
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie AXA –KL 10 000euro,NNW -2 000 EURO, bagaż -200 euro ( nie obejmuje chorób przewlekłych)
 • podatek VAT

Taksa klimatyczna płatna na miejscu u pilota 7 lub 9 euro/os.

Cena nie zawiera :
Rejs statkiem - Fish piknik 26 euro/os
Opłaty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty lokalnych przewodników.

Wycieczki płatne na miejscu:

 • Dubrovnik- Perła Adriatyku- 15 Euro /os
 • Trebinie - 30 euro/os degustacja wina, obiad.
 • Wycieczka do Albanii – 30 euro/os
 • Na opłaty miejskie prosimy przygotować około 7 euro/os

 

 • Rafailovici,hotel La mer
  Rafailovici,hotel La mer
 • Rafailovici
  Rafailovici
 • Rafailovici,plaża
  Rafailovici,plaża
Copyright © 2014 Biuro Turystyczne TON Sklep internetowy Quick.Cart
Logo TON